POMOC DROGOWA

Kiedy zdecydowaliśmy się rozszerzyć naszą działalność poza ramy usług związanych z auto szybami, naszym głównym celem było stworzenie oferty, która zagwarantuje klientom kompleksową obsługę. Z tego względu obok prowadzenia profesjonalnego serwisu samochodowego, w którym możemy przeprowadzić naprawę auta każdej marki, zajęliśmy się świadczeniem usług w zakresie pomocy drogowej.


Awaria pojazdu w trasie, nagła usterka silnika, przebita opona – to rzeczy, których nigdy nie da się do końca przewidzieć. Nawet jeśli właściciel wyjątkowo dba o swój samochód i regularnie przeprowadza przeglądy okresowe, to może zdarzyć mu się niezbyt przyjemny wypadek. Tego rodzaju sytuacjom towarzyszy niesamowicie dużo stresu. Każdy, komu przydarzyło się tego rodzaju nieszczęście, wie, ile nerwów kosztuje sytuacja, kiedy nagle na środku ruchliwej ulicy auto gaśnie i nie chce zapalić. Z myślą o takich sytuacjach postanowiliśmy stworzyć dogodne rozwiązanie dla kierowców, które pozwoli oszczędzić im niepotrzebnych stresów. Jest nim właśnie nasza auto pomoc.


Działamy na rynku od 2002 roku. Zajmujemy się pomocą drogową oraz transportem uszkodzonych samochodów na lawetach i autolawetach na terenie całej terenie Polski. Świadczymy usługi także w ramach assistance. Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom rozszerzyliśmy zakres naszej działalności o usługi holowania pojazdów  ciężarowych.

 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h na dobę 7 dni w tygodniu.

 

Posiadamy trzy samochody pomocy drogowej profesjonalnie przygotowane aby sprostać nawet najcięższym wyzwaniom.

 

Posiadamy również wewnętrzny i ogrodzony parking strzeżony. Współpracujemy z Inter Partner Assistance, Mondial Assistance, Europ Assistance, Polskim Związkiem Motorowym Autotour Polska, Policją oraz okolicznymi powiatami w zakresie kompleksowych i całodobowych usług usuwania pojazdów z dróg.

 

Dla osób, którym zdarzył się wypadek drogowy lub uszkodzenia auta w okolicach Sanoka, Jasła, Krosna, Leska lub Ustrzyk Dolnych mamy również specjalną propozycję w postaci usług noclegowych. Przygotowaliśmy dla nich gustownie urządzone pokoje.


Zobacz naszą galerię:

NASI PARTNERZY

KONTAKT

FHU SAN GLASS Andrzej Skulich

ul.  Lipińskiego  224 A,   38-500  Sanok

tel.:                                 +48 601 921 720

tel. fax:                          +48 13 463 41 66

email:                      biuro@san-glass.pl

Copyright © 2016 San Glass

MAPA DOJAZDU  >

obrazek przed załadowaniem serwisu obrazek przed załadowaniem serwisu