O NAS

San Glass to firma świadcząca usługi juz od 1996 roku. Specjalizujemy się głównie w zakresie sprzedaży i montażu szyb do samochodów oraz innych pojazdów. Posiadamy w swoim asortymencie szyby renomowanych producentów, takich  jak: Pilkington, Sekurit, Guardian, AGC Splintex, Soliver, HS.

 

Działalność firmy początkowo skupiała się na profesjonalnym  montażu oraz sprzedaży szyb samochodowych do wszelkich typów i modeli pojazdów oraz na usługach pokrewnych. Chcąc sprostać coraz to nowszym wymaganiom na rynku samochodowym, postanowiliśmy rozszerzyć zakres wykonywanych usług i stworzyć warunki kompleksowej obsługi dla naszych klientów.

 

Dziś, oprócz usług w zakresie mechaniki pojazdowej świadczymy również usługi  holowania pojazdów. Posiadamy własny, wewnętrzny i ogrodzony parking.  Nasz warsztat, biura oraz parking są monitorowane przez 24h na dobę kamerami z bardzo długim okresem rejestracji zdarzeń.  Naszych obiektów chronią i zabezpiecza specjalistyczna i renomowana Agencja Ochrony.  Dzięki temu macie Państwo pewność, że z powierzonym dla nas Waszym samochodem nie stanie się nic złego, a wszystkie nasze czynności są nagrywane i w razie potrzeby mogą być odtworzone lub przekazane do Państwa dyspozycji.

 

Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi dostawcami możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość produktów, a dzięki naszej znakomicie wykwalifikowanej kadrze specjalistów - gwarantujemy profesjonalną jakość usług.

Zapraszamy.

NASI PARTNERZY

KONTAKT

FHU SAN GLASS Andrzej Skulich

ul.  Lipińskiego  224 A,   38-500  Sanok

tel.:                                 +48 601 921 720

tel. fax:                          +48 13 463 41 66

email:                      biuro@san-glass.pl

Copyright © 2016 San Glass

MAPA DOJAZDU  >