ROZWÓJ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ FIRMY SAN-GLASS POPRZEZ WPROWADZENIE USŁUG NA RYNEK SŁOWACKI

 Projekt:

,,Rozwój działalności gospodarczej firmy SAN-GLASS poprzez wprowadzenie usług eksportowych na rynek słowacki” współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

 

Wartość dofinansowania: 29417,30 CHF

 

Termin realizacji: I etap: 01.01.2014 - 31.03.2014,

                               II etap: 01.04.2014 - 30.06.2014

 

Cel projektu:

Projekt ma na celu ,,aktywizację procesów gospodarczych związanych z międzynarodową wymianą gospodarczą (eksportem) podmiotów działających na obszarze województwa podkarpackiego" oraz realizuje trzy działania:

• doradztwo w zakresie strategii finansowania przedsięwzięć eksportowych i działalności eksportowej,                               • wyszukiwanie i dobór Partnerów na rynkach docelowych,

• zakupy inwestycyjne.

 

Firma po realizacji projektu planuje wprowadzić sprzedaż swoich usług na rynek zagraniczny - słowacki, poprzez eksport pośredni. Potrzeba wprowadzenia przez firmę usług na w/w rynku podyktowana została brakiem występowania firm konkurencyjnych na przygranicznych terenach trudniących się w naprawie i regeneracji turbosprężarek oraz korzyściami finansowymi dla firmy. Firma SAN-GLASS byłaby najbliżej zlokalizowaną firmą zajmującą się tego typu usługami. Wprowadzone usługi prowadzono by przy zachowaniu konkurencyjnych cen w stosunku do innych dalej oddalonych firm słowackich.  Dzięki realizacji projektu firma SAN-GLASS będzie posiadała nowocześniejszy sprzęt o rozbudowanych możliwościach, którymi nie dysponuje najbliższa konkurencja. W związku z czym osiągnie wiodącą pozycję na rynku. Wnioskodawca planuje sukcesywnie włączać nowe technologie do świadczonych usług oraz wprowadzać nowocześniejsze maszyny, dzięki czemu dostosuje swoją działalność do zmieniających się potrzeb na rynku.

Zapytanie ofertowe:

W związku z realizacją projektu „Rozwój działalności gospodarczej firmy SAN-GLASS poprzez wprowadzenie usług eksportowych na rynek słowacki.” (Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej) w ramach działania: inwestycje

 

zapraszamy do złożenia oferty na:

• kompletne stanowisko doważające rdzenie turbin z funkcją sprawdzania szczelności turbin,

• wyważarkę do wirników,

• tester do aktuatorów,

• sprężarkę śrubową w obudowie z osuszaczem, filtrem wstępnym i dokładnym.

 

Więcej informacji:

Zapytanie ofertowe

Załącznik nr 1 do zapytania ofertowego z dnia 22.05.2014 r.

NASI PARTNERZY

KONTAKT

FHU SAN GLASS Andrzej Skulich

ul.  Lipińskiego  224 A,   38-500  Sanok

tel.:                                 +48 601 921 720

tel. fax:                          +48 13 463 41 66

email:                      biuro@san-glass.pl

MAPA DOJAZDU  >

Copyright © 2016 San Glass

obrazek przed załadowaniem serwisu obrazek przed załadowaniem serwisu