USŁUGI NOCLEGOWE

Kiedy jesteśmy w trasie daleko od domu, a nasze auto nagle odmówi posłuszeństwa, musimy w pierwszej kolejności skontaktować się z pomocą drogową, która odholuje nasz pojazd do warsztatu samochodowego. Po zażegnaniu tego poważnego kryzysu zostajemy postawieni wobec innego problemu.


Jesteśmy w obcym miejscu bez samochodu. Możemy albo próbować wynająć auto zastępcze lub poszukać miejsca na nocleg. Jeśli nie znajdujemy się w okolicy dużego miasta, wynajęcie auta może być utrudnione. Szczególnie kiedy wypadek miał miejsce nocą i wszystko jest zamknięte aż do rana. Wówczas pozostaje nam tylko poszukać hotelu. Często jednak wybieramy pierwszą nadążającą się okazję. Stres robi swoje, kiedy skok adrenaliny wywołany całym zajściem zaczyna z nas ulatywać, to ostatnią rzeczą, na jaką będziemy mieli ochotę, będzie porównywanie ofert hoteli.


San Glass zajmie się Twoim autem w ramach profesjonalnej auto pomocy. Odholujemy Twoje auto na lawecie do naszego serwisu samochodowego, gdzie w możliwie krótkim czasie przeprowadzimy wszystkie niezbędne naprawy. Co więcej, w ramach naszych usług noclegowych zapewnimy Ci wygodny pokój. Jeśli jechałeś z rodziną, również nie musisz się martwić, posiadamy bowiem aż trzy pokoje.


Nasze pokoje są nie tylko zapatrzone we wszystkie niezbędne sprzęty, ale też ulokowane w niezwykle urokliwej okolicy. Dlatego nasze usługi noclegowe w miejscowości Bykowce to nie tylko rozwiązanie dla kierowców, którym zepsuł się pojazd, ale również świetna okazja dla osób poszukujących pokoju na wczasy w Bieszczadach.


Dla turystów odwiedzających ten piękny region świadczymy profesjonalne usługi przewodnicze.


NASI PARTNERZY

KONTAKT

FHU SAN GLASS Andrzej Skulich

ul.  Lipińskiego  224 A,   38-500  Sanok

tel.:                                 +48 601 921 720

tel. fax:                          +48 13 463 41 66

email:                      biuro@san-glass.pl

MAPA DOJAZDU  >

Copyright © 2016 San Glass

obrazek przed załadowaniem serwisu obrazek przed załadowaniem serwisu